Kontakt

Besök eller kontakta oss

Stockholm

P&P AB
Besöksadress: Markörgatan 10, Haninge
Postadress: Markörgatan 10, 136 44 HANDEN

08-747 22 40

Kisa

P&P AB
Besöksadress: Industrivägen 7
Postadress: Industrivägen 7, 590 40 KISA

0494-71000

LEDNING

Stefan Löfving

Verkställande direktör
Tel: 08-747 22 46
Mobil: 070-514 18 55
stefan@papperplast.se

Edward Almgren

Grundare och Delägare
Tel: 08-747 22 45
Mobil: 0708-66 99 66
edward@papperplast.se

MARKNAD OCH FÖRSÄLJNING

Fredrik Lyckman

Informationsansvarig/Key Account Manager
Tel: 08-747 22 44
Mobil: 070-514 18 56
fredrik@papperplast.se

Hans Mårtensson

Key Account Manager
Tel: 08-747 22 47
Mobil: 070-667 07 02
hans@papperplast.se

Mårten Pettersson

Säljare
Tel: 0494-718 74
Mobil: 070-514 24 43
marten@papperplast.se

EKONOMI OCH ADMINISTRATION

Kristina Höijer

Order/Administration
Tel: 08-747 22 41
kristina@papperplast.se

Oscar Almgren

Order och Innesälj
Tel: 08-747 22 42
Mobil: 070-514 21 22
oscar@papperplast.se

PRODUKTION OCH LAGER

Marcus Andersson

Produktionsplanering
Tel: 0494-718 75
Mobil: 070-897 28 32
marcus@papperplast.se

Mikael Borggren

Platschef
Tel: 0494-717 05
Mobil: 070-514 21 75
mikael@papperplast.se

Bengt-Åke Andersson

Lageransvarig – Färdigvaror
Tel: 0494-718 73
Mobil: 073-053 11 44
bengan@papperplast.se

Peter Bodefalk

Lageransvarig – Insatsvaror
Tel: 0494-718 84
Mobil: 070-679 11 78
peterb@papperplast.se

Magnus Karlsson

Teknik- och Kvalitetsansvarig
Tel: 0494-718 82
Mobil: 070-514 06 96
magnusk@papperplast.se